Johannes Sadeler

(1550-1600)

  • Johannes Sadeler

    (1550-1600)

    Poustevník

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:48

    mědirytina, 16 x 19,3 cm, značeno LD Joa. Sadeler sc Marti de voz figurant, rám, papír v levém spodním rohu natržen, v pravém spodním rohu patrné poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)