Jahannes Stradanus

(1523-1605)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:55

    mědirytina, 19,5 x 25,2 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent. , rám, rám poškozen, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:52

    mědirytina, 19,3 x 25,7 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent., Ioan. Collaert Sculp., DU Phls Galle escud., při okrajích zašpiněný papír, LD mimo tisk běleno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)