R. Bürger

  • R. Bürger

    Kostel v Rozbělesích

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:00

    litografie, 14,7 x 21,3 cm, značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • R. Bürger

    Zámecká kaple ve Smiřicích

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:01

    litografie, 22,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)