August Haun

(1815-1894)

  • August Haun

    (1815-1894)

    Plzeň

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:27

    litografie, 19 x 26,3 cm, značeno PD Druck v. W. Korn in Berlin; LD Gez. u lith. V. A. Haun, papírová pasparta, místy několik lehce nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)