Johann Gabriel Friedrich Poppel

(1807-1882)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda Nového vřídla

    Položka č.: 203796

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:28

    ocelorytina, 19. století, 11,2 x 16,2 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen bey J. Poppel., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1807-1882)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 203795

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:29

    ocelorytina, 19. století, 11 x 15,7 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen v. Ch. Rosée Nbg., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)