Josef Matějka

(1881-1953)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:28

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:30

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 234930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:32

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:46

    tužka, akvarel, papír, 14,3 x 16,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:08

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:10

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 23:50

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 23:52

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 23:54

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 244099

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 20:48

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook