Josef Hvozdenský

(1932-2009)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na panorama s Pražským hradem

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, plátno, 59 x 79 cm, rám , poškozeno - na několika místech drobně vypadnutá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Žluté tulipány

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    olej, plátno, 2001, 44,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Hvozdenský 01, rám, na rámu oděrky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)