František Muzika

(1900-1974)

  • František Muzika

    (1900-1974)

    Postava

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    dřevoryt, akvarel, papír, 1946, 18,5 x 12 cm, sign. PD F. Muzika 46, rám, č. 248/300, žák prof. Loukoty, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)