Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lodě Kryštofa Kolumba

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:59

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Obálka knihy Folk and Fairy Tales

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (465 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. LD VKubašta., 37,2 x 28,1cm, realizováno pro francouzské vydání knihy (vyd. Gründ, Paříž, 1981), nápis Les plus belles légendes du monde vlepen, v pravém dolním růžku flíček, při okrajích několik nepatrných flíčků, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof.…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (465 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 21

    Položka č.: 151

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. PD VKubašta., 27,9 x 20,4cm, varinta s názvem Tales from East and West, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 20

    Položka č.: 150

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. PD VKubašta., 27,9 x 22cm, varinta s názvem Tales from East and West, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 19

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 18

    Položka č.: 148

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,5 x 59,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 17

    Položka č.: 147

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,7 x 54,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 16

    Položka č.: 146

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,7 x 46,8cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 15

    Položka č.: 145

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,6cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 14

    Položka č.: 144

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 28,9 x 44,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 13

    Položka č.: 143

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. vpravo uprostřed v praporu VKubašta, 29,1 x 60cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 12

    Položka č.: 142

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,6 x 46,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 11

    Položka č.: 141

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 24,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 10

    Položka č.: 140

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,8 x 23,2cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 9

    Položka č.: 139

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,1 x 20,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 8

    Položka č.: 138

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 24,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 7

    Položka č.: 137

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. uprostřed VK., 29,3 x 24,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 6

    Položka č.: 136

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 27,8 x 22cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 5

    Položka č.: 135

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 28,7 x 20,7cm, skici tužkou na protilehlé a zadní straně papíru, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 4

    Položka č.: 134

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 23,7cm, autorská poznámka tužkou v kresbě, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 3

    Položka č.: 133

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 23,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 2

    Položka č.: 132

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 24cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 1

    Položka č.: 131

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,4 x 27cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Marco Polo

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 44x33cm, vyd. Artia, Praha, 1959, první vydání, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Děda Mráz

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo, 66x32cm, vyd. VDI Obzor, Plzeň, 1991, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Prales

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 45x33 cm, vyd. Artia, Praha, 1954, první vydání, uvnitř přiložen pětijazyčný popis vyobrazených zvířátek, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kryštof Kolumbus

    Položka č.: 157

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo s otočným kormidlem na zadních deskách, 68x32cm, vyd. Bancroft, Londýn, 1954, první vydání (později se vyráběli dvoustranné verze bez textu), anglický text, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. En…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Mekka

    Položka č.: 156

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo 46x33cm, vyd. Artia, Praha, 1955, hliníková značka Artia Trade Mark na přední straně, arabsky, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Tip + Top mezi auty

    Položka č.: 155

    leporelo, obs. 6 obrazů, vyd. Artia, Praha, 1963, původně v italském jazyce, zbylý náklad předělán do českého jazyka - texty uvnitř a text mezi auty na obálce přelepen, plátěný hřbet, několik flíčků na papíře, jinak krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. …

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kinder seid ihr alle da?

    Položka č.: 154

    leporelo, obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Frick Verlag, Vídeň, 1967, německy, plátěný hřbet, mírně ohnuté dolní růžky, jinak intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klu…