Albín Brunovský

(1935-1997)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Struktura (Exl František Pultr)

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    litografie, 1974, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD FBrunovský, č. 145/200, vzadu razítko Albín Brunovský 1974 L1/, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Spojení protikladů (Exl Maria)

    Položka č.: 146

    lept, 1985, 10,2 x 7,5 cm, sign. DU FBrunovský 1985, papírová pasparta, č. 10/75, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu