-
Petr Ptáček
(1965)
DC - 2
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:10
litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
L & K
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:11
litografie, 2003, 10,5 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2003, č. 82/150
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Blue Bird
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:12
litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Bittern
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:13
litografie, 2011, 18 x 25,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 45/100
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Cord - Rekordní jízda
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:14
litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Plechovky 1
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:15
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Plechovky 3
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:16
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 31/80
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Před rychlostním rekordem
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:17
litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Autostrada
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:37
litografie, 26 x 40 cm, č. 80/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplanem
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:40
litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Nádraží
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:48
litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Ponorka M2
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:52
litografie, 2006, 15 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:53
litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Večerní Cola
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:54
litografie, 2024, 38 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 17/45
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Pepsi, 1950 VW Beetle
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:55
litografie, 2024, 38 x 27 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 13/50
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2024, 18 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 50/70
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1944 Dodge Monaco California Highway Patrol
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2023, 27 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 24/80
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
V přístavu
Položka č.: 281024Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 16:52
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 282372Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 18:14
litografie, 2009, 12,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán
Položka č.: 282398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 18:36
litografie, 2012, 12,4 x 22,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 1/90, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závod
Položka č.: 282403Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 18:40
litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
M2 in the Channel (1931)
Položka č.: 282567Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 18:54
5x litografie, 2006, 15,2 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 39/100, org. papír. přebal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Na pumpě
Položka č.: 282577Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:10
litografie, 2006, 15,2 x 19,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 61/140, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO