Viktor Stretti

(1878-1958)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:01

    bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Joseph Pennell

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:30

    Bibliofilie, s původními litografiemi V. Strettiho, bez nakl. údajů, Praha, 1932, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:12

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    Položka č.: 244527

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:16

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    Položka č.: 244528

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:18

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)