Vojtěch Preissig

(1873-1944)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Písně Petra Bezruče

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:31

    kniha, 20 x 13,5 cm, knihovna Literárního kroužku sv. III., Chicago, Literární kroužek, 1911, vazba původní, brožovaná, 111 stran, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    The House - O knize Vojtěcha Preissiga

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:37

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    V. Nezval: Dobrodružství noci a vějíře

    Položka č.: 756

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:22

    Bibliofilie, akcenty V. Preissig, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1927, ed. Viola, 800 výtisků, americká kartonáž, 20s., mírně odřené desky, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Ex libris

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    L´Assiette au Beurre No. 100

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    časopis, 15 kreseb V. Preissig (Les Joies du Foyer), vyd. v Paříži, 1902, čís. 100 (březen), nestr., porhaný hřbet, mírně zašlé okraje, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Dyrynk K.: Krásná kniha, její technická úprava

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    bibliofilie, 9 iniciál a úprava písma V. Preissig, sepsal, upravil a přílohy s ukázkami typografie krásných knih sestavil K. Dyrynk, umělecky svázal Jos. Brousek Unhošť, vydal spolek Typografia, Praha 1924, 400 ex., 84s. + 32s. příloh, papír Van Gelder, luxusní zdobená kožená vazba se zlacením a zla…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Andrew Lang: Aucassin and Nicolete

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    bibliofilie, úprava, ilustrace a podpis v tiráži V. Preissig, vyd. Limited Editions Club, New York, 1931, ex. 14/1500, tištěno na ručním papíře Zanders v Československu, vázal A. Tvrdý, pův. clpl. vazba s obálkou, 77s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, č…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)