Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (315 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (315 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 53

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (256 €)

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1979, 45 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.900 CZK (256 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    sádra, 39,8 x 17 cm, značeno PD Zívr, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)