Václav Radimský

(1867-1946)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Řeka v krajině

    Položka č.: 246370

    Vyvolávací cena: 280.000 CZK (10.371 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:52

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Radimský, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, nabízená položka je dílem významného českého autora, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Za svého pobytu v Paříži se seznámil s impresionisty kolem Clauda Moneta a Camilla Pissara.S Claudem Monetem po…

    Aktuální cena: 280.000 CZK (10.371 €)