Helmut Newton

(1920-2004)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:29

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 25,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fiona Lewis in Los Angeles, 1976

    Položka č.: 211

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:30

    fotolitografie, 1976, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jane Kirby - Avenue Klébe Paris, 1977

    Položka č.: 212

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:31

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jenny Kapitan Pension Dorain, Berlin 1977

    Položka č.: 213

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:32

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jassara - Rue Aubriot, Paris, 1977

    Položka č.: 214

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:33

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Arcangues, 1975

    Položka č.: 215

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:34

    fotolitografie, 1975, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Croix - Valmer, 1976

    Položka č.: 216

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:35

    fotolitografie, 1976, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my apartement, Paris, 1978

    Položka č.: 217

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:36

    fotolitografie, 1978, 35,6 x22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Patti Hansen over Manhattan, 1977

    Položka č.: 218

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:37

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my Studio, Paris 1978

    Položka č.: 219

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:38

    fotolitografie, 1978, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay II, 1977

    Položka č.: 220

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:39

    fotolitografie, 1977, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Paris, 1975

    Položka č.: 221

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:40

    fotolitografie, 1975, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Hotel room, Place de la Republique, Paris 1976

    Položka č.: 222

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:41

    fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    St. Jean Cap Ferrat, 1978

    Položka č.: 223

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:42

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná