Vladimír Antušek
(1900-1968)
Můstek na vsi
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)