Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Anděl

    Položka č.: 244707

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:52

    litografie, 2009, 37,5 x 53,8 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 76/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 244781

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:26

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)