Vladimír Jiránek

(1938-2012)

Grafik, karikaturista, ilustrátor, autor knihy kreslených anekdot.

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zázrak

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:28

    fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012 )

    Nový začátek

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:29

    fix, papír, 20, 9 x 30 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012 )

    Intelektuální život

    Položka č.: 1066

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:30

    fix, papír, 16,6 x 23 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zmizíme

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:42

    tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Přání

    Položka č.: 281371

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:36

    fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran