Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Britten U.S.A

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:35

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Petr Ptáček

    Cisterna

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:36

    litografie, 2018, 25 x 43 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    Motorka

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:48

    litografie, 2012, 20,5 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Bugatti

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:55

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Petr Ptáček

    Vlak

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:01

    litografie, 2016, 13,5 x 24 cm, sign. PD Petr Ptácek 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Ptáček

    Formule

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:02

    litografie, 2011, 9,5 x 16 cm, sign. PD Petr Ptácek 2011, 70/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:13

    litografie, 7,9 x 23,6 cm, 97/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na břehu

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:14

    litografie, 2011, 9,7 x 15,3 cm, sign. PD Petr Ptácek 2011, 75/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    MIG 15

    Položka č.: 231810

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:09

  • Petr Ptáček

    Závodník

    Položka č.: 245886

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:54

    litografie, 2009, 20,8 x 20,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 28/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)