Vítězslav Fleissig

(1892-1955?)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:41

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:42

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Karel Juza

    Položka č.: 245523

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:19

    tužka, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Antonín Zvěřina

    Položka č.: 245524

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:20

    3x tužka, papír, 3x návrh na vánoční přání, pauzovaní papír 15 x 11,5; tužka, papír 15,5 x 11; 22,5 x 15,3, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čaroděj nad knihou

    Položka č.: 245525

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:21

    3x tužka, papír, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 3x návrh na vánoční přání a jeden lept, pauzovaní papír 17 x 14; tužka, pastelky, papír 21,5 x 15; lept 14 x 10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karty a kouzelnická hůlka

    Položka č.: 245526

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:22

    tuš, polokarton, 14 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kouzelnické zátiší

    Položka č.: 245527

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:23

    tužka, pauzovací papír, 16,7 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Alchymista

    Položka č.: 245528

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:24

    tužka, pauzovací papír, 16,8 x 11,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Králík čaruje

    Položka č.: 245529

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:25

    tužka, pauzovací papír, 15 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh - Juza Žižkov

    Položka č.: 245530

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:26

    tužka, pauzovací papír, 11,5 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lektvar

    Položka č.: 245531

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:27

    tužka, pauzovací papír, 17,5 x 12,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrhy na hrací karty

    Položka č.: 245532

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:28

    26x tužka, papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čert z krabičky

    Položka č.: 245533

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:29

    tužka, polokarton, 20,5 x 17,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 245534

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:30

    tužka, papír, 18,2 x 26,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 245535

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:31

    3x tužka, papír, 6 x 23 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 245536

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:32

    4x pauzovací papír, 17,7 x 12,7 cm, čtyři návrhy na pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 245537

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:33

    tuš, polokarton, 16,5 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Křivoklát

    Položka č.: 245538

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:34

    tuš, polokarton, 17,5 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    Položka č.: 245539

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:35

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zima na vsi

    Položka č.: 245540

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:36

    lept, akvatinta, 9,8 x 7,7 cm, LD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zima na vsi

    Položka č.: 245541

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:37

    lept, akvatinta, 9,1 x 7,3 cm, PD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zima na vsi

    Položka č.: 245542

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:38

    lept, akvatinta, 9,8 x 7,9 cm, LD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Léto na vsi

    Položka č.: 245543

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:39

    lept, akvatinta, 9,8 x 7,6 cm, sign. PD Fleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Orloj

    Položka č.: 245544

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:40

    lept, 11,7 x 6,8 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 245545

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:41

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kalvárie - sv. Kříž

    Položka č.: 245546

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:42

    lept, 10,6 x 7,1 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 245547

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:43

    lept, 7,4 x 9,8 cm, sign. PD Fl., lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 245548

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:44

    tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 245549

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:45

    lept, 10,8 x 7,7 cm, LD značeno v desce VFleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 245550

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:46

    lept, 8 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)