Josef Čapek

(1887-1945)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Chlapec se svítilnou

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.608 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 05. 2020 15:00

    litografie, 1918, 25 x 17,7 cm, sign. PD Josef Čapek, papírová pasparta, list č. IX z Alba deseti grafických listů Josefa Čapka, Praha, Veraikon 1918, soupis Pavla Pečinová: Josef Čapek Grafika, Galerie Sklenář, Praha 2009, č. KG 86. Téma chlapce se svítilnou rozvíjel Čapek v několika podobách, vrch…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.608 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK