Vlastimil Beneš

(1919-1981)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hřbitov v zimě

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.286 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 05. 2020 15:00

    olej, sololit, 1975, 23,5 x 49 cm, sign. PD Beneš, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem, Český malíř a sochař Vlastimil Beneš se narodil v Praze. Jeho studia na Filosofické fakultě UK v oboru obecné historie přerušila nacistická okupace a uzavření školy. Pracoval jako dělník v pražských …

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.286 €)

    Odhadní cena: 150 000 - 170 000 CZK