Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Benátské zátiší

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 05. 2020 15:00

    lept, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, pasparta, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy často obohacoval o sugestivní symboly…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK