Karel Souček

(1915-1982)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 05. 2020 15:00

    olejová tempera, tuš, karton, 1978, 52 x 73 cm, sign. LN K. Souček 78, rám, Vystudoval výtvarnou akademii v Praze a stal se členem Skupiny 42, se kterou si jej primárně spojujeme. Získal mimo jiné cenu za návrh výzdoby na Pražském hradě a v padesátých letech se představil na výstavě Expo 58 v Brusel…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 20 000 CZK

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    V kadeřnictví

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (715 €)

    olej, papír, 57 x 84 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (715 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Don Quijote

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    olej, karton, 1982, 55 x 64 cm, sign. PD K. Souček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK