Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Karel Kappstein: Umělecká litografie

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Ukončení prvního podání: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 10x sign. litografie v příloze R. Kremlička, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, ex. 16/100 na lepším papíře, tisk Kryl a Scotti, celkem 500 výtisků, clpl. převazba, 36s., pův. ob. vevázána, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výt…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)