Zdeněk Miler

(1921-2011)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Zavěšené slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:00

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:01

    tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 1948, 22,8 x 33 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:03

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek v dortu

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (929 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:05

    Aktuální cena: 26.000 CZK (929 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:06

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1965, 22,5 x 21 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek startuje

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:07

    akvarel, tuš, tužka, papír, 21,5 x 21,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátká…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a sluneční kohout

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:08

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. F…

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:09

    kvaš, akvarel, papír, 1965, 10 x 14,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:10

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:14

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:15

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:16

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:17

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:18

    Aktuální cena: 901 CZK (33 €)