Kateřina Miler

  • Kateřina Miler

    Krtek a pařez

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:11

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

  • Kateřina Miler

    Kalhotky s kapsami

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:12

    kvaš, papír, 12 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Kateřina Miler

    Krtek s Krtečkovou sáňkují

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:13

    litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, rám, č. 33/60

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)