Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Košicko - Bohumínská

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:17

    litografie, 1986, 14,5 x 40 cm, sign. PD Jiří Bouda 90, 129/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Stoosma

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:18

    litografie, 1991, 14,4 x 39,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, 106/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Velký bejček

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:19

    litografie, 2009, 14,6 x 27,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 09, 51/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Torpédo

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:20

    litografie, 1990, 14,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 90, 132/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Sobotka

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:21

    litografie, 2005, 15 x 25,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, 139/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)