Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Červená garáž

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2021 15:00

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 71/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Tomáš Bím

    Balónky

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 91/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 257197

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:04

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. DU Bím 14, 123/180, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Tomáš Bím

    Pivní ulice (PF 1974)

    Položka č.: 257187

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:05

    litografie na ručním papíře, 1973, 17,1 x 13,2 cm, sign. PD Tomáš Bím, mírně pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Bím

    Podpis

    Položka č.: 257246

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 07. 2021 15:30

    papírová kartička, 15 x 10,5 cm, originální podpis autora na papírové kartičce s nalepeným portrétem, r. 1996, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Tomáš Bím

    Otevřené dveře

    Položka č.: 257349

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 07. 2021 17:13

    tisk, plakát, formát A1 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Bím 66 s podpisem

    Položka č.: 257360

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2021 15:04

    tisk, plakát, formát A1 cm, sign. DU Tomáš Bím 013, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Bím

    Bím 66 retrospektiva s podpisem

    Položka č.: 257361

    Plánované ukončení: 13. 07. 2021 15:05

    tisk, plakát, formát A1 cm, sign. PD Tomáš Bím 013, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)