Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Start vzducholodi

    Položka č.: 255919

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:10

    tužka, tempera, kvaš, papír, 38 x 28,4 cm, předloha k litografii

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Oldřich Jelínek

    Požehnání

    Položka č.: 255954

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:45

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Oldřich Jelínek

    Letectví

    Položka č.: 255969

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 16:00

    litografie, 42 x 25 cm, sign. PDTomáškovi Rufus Jelínek!, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)