Alena Anderlová
Proměna
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
Alena Anderlová
Motorkář II
Položka č.: 281306Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)