Martin Bouda

  • Martin Bouda

    Horký den

    Položka č.: 256134

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2021 15:24

    litografie, 27 x 30 cm, sign. PD M Bouda, č. 36/150, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)