Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Komise III

    Položka č.: 251651

    Vyvolávací cena: 40.500 CZK (1.620 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 16:52

    akryl, plátno, 2020, 80 x 70 cm, sign. PD GRIMMICH 20, brazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je sam…

    Aktuální cena: 40.500 CZK (1.620 €)