Patrik Hábl

  • Patrik Hábl

    Stříbrné pohoří

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    olej na papíře, 2013, 100 x 70 cm, sign. vzadu, v zaskleném rámu

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)