Spanihel

  • Spanihel

    Trosky

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:12

    olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. PD Spanihel, rám, malba a plátno poškozeno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)