Ivan Kováčik

  • Ivan Kováčik

    In pivo veritas

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:00

    ručně kolorovaná litografie, 1997, 44,8 x 32,4 cm, sign. PD Ivan Kováčik 97, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    Dogs Island

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:01

    litografie, 2017, 19,5 x 39,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2017, č. 15/95

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Kováčik

    Slimák cestovatel

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:02

    lept, 1998, 15,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 3/59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    M. R. Štefánik

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:03

    lept, 2010, 9,5 x 14,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2010, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Morská panna

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:04

    lept, 2011, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, č. 29/40

  • Ivan Kováčik

    His Master´s voice

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:05

    lept, 2010, 10 x 14,5 cm, sign, PD Ivan Kováčik 2010, č. 36/59

  • Ivan Kováčik

    Baran

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:06

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Bliženci

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:07

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 37/59

  • Ivan Kováčik

    Rak

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:08

  • Ivan Kováčik

    Lev

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:09

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 41/59

  • Ivan Kováčik

    Panna

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:10

  • Ivan Kováčik

    Strelec

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:11

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Vlado Baláž

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:12

    lept, 2003, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 03, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    New York II

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:13

    lept, 2005, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 05, a.t.

  • Ivan Kováčik

    Milenium

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:14

    lept, 2000, 12 x 9 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2000, č. 14/59

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Vlado Baláž

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:15

  • Ivan Kováčik

    Adam a Eva

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:16

    lept, 2012, 20 x 13 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 31/59

  • Ivan Kováčik

    Vodnár

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:17

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

  • Ivan Kováčik

    Erb - Vedrödy s kartušou

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:18

    lept, 2017, 25 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017, 10/25

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    The Earth

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:20

    kombinovaná technika, 2005, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:21

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 20/59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Kováčik

    Mačky

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:23

    lept, 2010, 10 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, č. 25/59

  • Ivan Kováčik

    Mozog

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:24

    lept, 1999, 15,5 x 10,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Čas letí

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:25

    lept, 1999, 16 x 13,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris J. Štefánčík

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:26

    lept, 2011, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Danakta

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:27

    lept, 2005, 15 x 9,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:28

    lept, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 15/30

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:29

    lept, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2013, autorksý tisk

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:30

  • Ivan Kováčik

    Škorpión

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:31