Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Sušení prádla

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 09:10

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 25 x 28 cm, sign. PD 87 VALTERK , po druhé světové válce se hlavním tématem Valterových maleb stala krajina, příroda. Osobitým tvarově i barevně promyšleným stylem přenáší na plátno své nesmírně originální vidění světa. Výsledkem je v českém umění ojedinělé dílo siln…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)