František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé město

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 09:13

    olej, sololit, 1964, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patří, jak býva…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    U rybníka

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    akvarel, papír, 1956, 39 x 55 cm, sign. LD František Říha 1956, ystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patří, jak …

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 19697

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.180 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 40 x 12 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.180 €)