Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:18

    litografie, 2015, 14 x 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 34/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Bím

    Koš (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:19

    litografie, 1980, 21,5 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Tomáš Bím

    Most (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:20

    litografie, 1980, 21,5 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Ruské kolo (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:21

  • Tomáš Bím

    Město

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:22

    litografie, 1980, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Tomáš Bím

    Měsíc

    Položka č.: 572

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:23

    litografie, 1981, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 81, č. 35/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Na kurtu

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:24

    litografie, 1982, 27,4 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 82, č. 77/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Tenisová raketa

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:25

    litografie, 1978, 27 x 21,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 78, č. 12/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Budweis

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:26

    litografie, 1977, 35 x 25 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, č. 5/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Tomáš Bím

    Ryby

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:27

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 48/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Bím

    Flaška

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:28

    litografie, 2005, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 05, č. 25/90, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:29

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 04, č. 1/69, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:30

    litografie, 1994, 65,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, č. 16/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:31

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)