Jakub Bauernfreund

(1904-1976)

  • Jakub Bauernfreund

    (1904-1976)

    Bez názvu I

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:25

    litografie, 80 x 54 cm, sign. PD J. Bauernfreund, papír místy poničený, grafika zkroucená

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)