Vladislav Bauer

(1928)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:23

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,3 cm, sign. DU Vl. Bauer 65, č. 8/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Brouk zelený

    Položka č.: 325

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:24

    litografie, 1999, 33 x 23 cm, sign. PD Vl. Bauer 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)