Petr Ptáček

(1968)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mezi krami

    Položka č.: 254964

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:33

    litografie, 2004, 37,8 x 28,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 22/40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Před rychlostním rekordem

    Položka č.: 254965

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:34

    litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Japonský křižník

    Položka č.: 254966

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:35

    litografie, 2005, 29,4 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 28/80