Martin Balcar

  • Martin Balcar

    To můžu klidně podepsat

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:15

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,5 x 49 cm, sign. PD Balcar 98

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Martin Balcar

    Tak na to není opravdu co říct

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:16

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,5 x 49 cm, sign. LD M. Balcar 98

  • Martin Balcar

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:17

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,5 x 49 cm, sign. DU M. Balcar 1998

  • Martin Balcar

    To místo

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:18

  • Martin Balcar

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:19

  • Martin Balcar

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:20

    akvarel, papír, 1997, 36,5 x 25,5 cm, sign. vzadu M. Balcar 97

  • Martin Balcar

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:21

  • Martin Balcar

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:22

  • Martin Balcar

    To byl první v Tricu dělaný

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:23

  • Martin Balcar

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:24