Jan Beran

(1913-2003)

fotograf, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XXVII

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:25

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XV, olej na překližce, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XV

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:26

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XXVII, olej na překližce, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna