Vladimír Novák

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:11

    olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)