Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Kubismus

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:09

    olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Koule

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:10

    olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)