Miloš Noll

(1926-1998)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Růžové blues

    Položka č.: 261379

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:11

    akvarel, kresba, papír, 1975, 18,3 x 16 cm, pasparta, autor byl český výtvarník, malíř, grafik a filmový scénárista. V obecném povědomí figuruje především jako dětský ilustrátor. Jeho talent byl však mnohostranný. Věnoval se animovanému filmu, scénografii, plakátům, typografii a filmovým scénářům…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Vzpomínka na Venuši

    Položka č.: 261380

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:12

    akvarel, tuš, kresba, papír, 1984, 18,8 x 14,1 cm, sign. PD Noll 84, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Z biologického atlasu XVIII.

    Položka č.: 261381

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:13

    koláž, pero, akvarel, papír, 1984, 16,3 x 11,2 cm, sign. PD Noll 84, pasparta, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Z biologického atlasu XIV.

    Položka č.: 261382

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:14

    koláž, perovka, papír, 1985, 20,7 x 12,1 cm, sign. PD Noll 85, pasparta, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)