Bohunka Waageová

  • Bohunka Waageová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:20

    litografie, 1981, 20 x 11,5 cm, sign. PD Waagerová 1981, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohunka Waageová

    Záře

    Položka č.: 267785

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 17:31

    olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Bohunka Waageová

    Položka č.: 267806

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 17:53

    olej, plátno, překližka, 2001, 22 x 16 cm, sign. PD B. Waageová 01, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)