Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 261613

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 16:05

    olej, plátno, 2015, 35 x 35 cm, sign. PD Mocek 015, rám, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Jiří Mocek

    Nuncius

    Položka č.: 261848

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:20

    olej, plátno, 2015, 25 x 35 cm, sign. PD Mocek 015, rám, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

  • Jiří Mocek

    Kolemjdoucí

    Položka č.: 238379

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 20:16

    kombinovaná technika, papír, 1982, 42 x 58 cm, sign. PD Mocek 26/82, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)